LV  RU  EN 
 

Отзывы

Valdis Rusiņš, Bauskas novada zemnieks

Kad Aigars (sauleskolektors.lv klientu menedžeris) piezvanīja un piedāvāja uzstādīt saules kolektorus, biju jau tam gatavs, jo iepriekšējā gadā biju Ķīpsalas izstāžu kompleksā, kur iepazinos ar šo ūdens sildīšanas metodi.
Slaucamo govju fermā līdz šim piena vadu un piena dzesēšanas iekārtu mazgāšanai silto ūdeni ieguvām izmantojot elektrību, kā arī malkas apkuri. Vasarā lauku darbi dzen viens otru un noņemties ar malkas apkuri vienkārši nepietiek laika, bet elektrība ir dārgs prieks, tāpēc uzstādījām saules kolektorus.
Par izdarītās izvēles pareizību sauleskolektoru izmantošanai liecina gadījums, ka Latvenergo elektriķis pāris mēnešus pēc sauleskolektoru uzstādīšanas ieradās fermā pārbaudīt, vai nezogam elektrību. Tiešā tekstā jau to neviens neteica, tik  elektriķiem likās nesaprotami, ka esam sākuši par 100,- latiem mēnesī mazāk tērēt elektroenerģiju. Nu, tīrā anekdote!

 

подробнее...


Что необходимо знать для установки солнечных коллекторов на частный дом?

В принципе, солнечные коллекторы могут инсталлироваться в любом незатененном месте, на поверхность крыши, в крышу, на фасад здания. Также возможна «свободная» инсталляция на земле. Главное, необходимы солнечное место и желание приобрести экологически чистый, надежный, стабильный источник энергии, который, при повышении цен на традиционные источники энергии, позволит экономить значительные средства.


подробнее...

Новости

Велотриалист выполняет опасный прыжок на стекло толщиной 4мм

подробнее...
Сертификаты: