LV  RU  EN 
 
­­

Atsauksmes

Valdis Rusiņš, Bauskas novada zemnieks

Kad Aigars (sauleskolektors.lv klientu menedžeris) piezvanīja un piedāvāja uzstādīt saules kolektorus, biju jau tam gatavs, jo iepriekšējā gadā biju Ķīpsalas izstāžu kompleksā, kur iepazinos ar šo ūdens sildīšanas metodi.
Slaucamo govju fermā līdz šim piena vadu un piena dzesēšanas iekārtu mazgāšanai silto ūdeni ieguvām izmantojot elektrību, kā arī malkas apkuri. Vasarā lauku darbi dzen viens otru un noņemties ar malkas apkuri vienkārši nepietiek laika, bet elektrība ir dārgs prieks, tāpēc uzstādījām saules kolektorus.
Par izdarītās izvēles pareizību sauleskolektoru izmantošanai liecina gadījums, ka Latvenergo elektriķis pāris mēnešus pēc sauleskolektoru uzstādīšanas ieradās fermā pārbaudīt, vai nezogam elektrību. Tiešā tekstā jau to neviens neteica, tik  elektriķiem likās nesaprotami, ka esam sākuši par 100,- latiem mēnesī mazāk tērēt elektroenerģiju. Nu, tīrā anekdote!

uzzināt vairāk...
What is necessary for setting up solar collectors on the roof?

Solar collectors can be set up on any building under the sun. If there is no place on the roof they can be mounted on a wall of the building or on the ground. It is important to find a sunny place and goodwill to get stable, safe and environmentally friendly source of energy. System of solar collectors will give you greaterr savings year by year considering rise in prices for conventional fuel and electricity

uzzināt vairāk...

News

Velotrialist vs Solar Collectors

more...
Certificates: